Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Sofa Muffin

2016-12-14 :: Sofa Muffin

Elegantiškas švelnumas: „Muffin“ sofa, sukurta dizainerio Piero Lissoni


Sukurta prašmatniai svetainei, „Muffin“ sofa atskleidžia individualų stilių be radikalių ir sudėtingų idėjų. Atpalaiduojanti, kasdienė ir laiko nepaliesta klasika – tokias tendencijas padeda paryškinti šis baldas. Pagrindinė sofos konstrukcija (rėmas) pagaminta iš medžio masyvo, tuo tarpu minkštas įvairaus tankio putų poliuretano sluoksnis suteikia baldui ne tik patogumo, bet ir santūrią formą. Kiekviena sofos dalis gaminama su nuimamu medžiaginiu patiesalu: tai baldui suteikia lankstumo, jį lengviau prižiūrėti. Tokios struktūros „Muffin“ sofa neturi būti ir nėra pernelyg prašmatni.

Žemai nusileidęs „Muffin“ sofos, kurtos dizainerio Piero Lissoni, atlošas idealiai tinka norintiems palaikyti atvirą, neatskirtą erdvę. Tai ir puikus dizaino sprendimas tiems kambariams, kuriuose yra mažai sienų arba kur nenorima, kad baldai uždengtų mėgstamiausius meno kūrinius. Šis baldas – pakankamai patikimas ir klasikinis, taigi sofos nebūtina statyti kambario viduryje, pačioje matomiausioje vietoje – tai neturi būti esminė kambario detalė. Baldas margintas neutralių pastelinių spalvų juostelėmis, dėl to sofą prie interjero pritaikyti dar paprasčiau. Galima įsigyti skirtingų spalvų sofos segmentus.

Gilios sėdynės – geriausia vieta ilsėjimuisi, sėdėjimui ir relaksacijai visuose namuose. Baldą paprasta pritaikyti prie savo erdvės: sustatyti sofos dalis pavieniui, sujungti jas į vieną liniją, baldo dalis sustumti nugaromis arba sustatyti vienas priešais kitas. Atskiri sofos vienetai neturi porankių, taigi juos galima perstumdyti ir pertvarkyti bet kada sugalvojus. Įsigykite baldą, kuris labiausiai atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir nuotaiką.

 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį