Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Baldukatalogas.lt – ko gero didžiausias baldų pasirinkimas vienoje vietoje

Vis daugiau įprastinių veiklų perkeliamos į internetą. Pristatome galimybę išsirinkti bei užsisakyti baldus virtualiai – www.baldukatalogas.lt. Pamirškite didžiules sales, pilnas kambario apstatymo daiktų, kuriose įmanoma pasiklysti. Viskas – nuo šviestuvo formos iki lovos minkštumo – pasiekiama neišeinant iš namų, tiesiog naršant itin patogiame baldų portale.


Naudokitės paieška pagal kategorijas, įmones ar gamintojo šalį, mėgaukitės nuotraukų galerijomis. Jokių ribojančių darbo valandų per dieną, jokių atstumų. Galbūt svajonių lentyna tik truputėlį toliau nei gimtasis miestas – telieka patikrinti. Neteks grįžti iš baldų salono namo vien todėl, kad pamiršote išmatuoti tarpą tarp spintos ir lango. Pakilkite nuo kompiuterio – pamatuokite, ir nuspręskite, ar naujoji lentyna tilps, ar ne.


Tinklapis naudingas pirkėjams, norintiems vienoje vietoje rasti gausų baldų pasirinkimą, pasiūlymus iš įvairių Lietuvos miestų pardavėjų. Besidomintys naujausiomis interjero tendencijomis, nenusivils sekdami naujienas bei skaitydami straipsnius šia tema. Klientams, teikiantiems pirmenybę skelbimams – paruoštas skelbimų skyrius. Išskirtos prekės su nuolaidomis, rengiamomis akcijomis. Patogumas vardan poreikių patenkinimo.


Pardavėjai taip pat nepaliekami nuošaly. Įmonėms ar fiziniams asmenims įdiegta atskira prieiga, leidžianti reklamuotis ir būti matomiems, gauti naujausią informaciją iš portalo elektroniniu paštu. Tai proga pristatyti savo parduodamų prekių asortimentą visiems potencialiems pirkėjams. Sukuriamas tiesioginis ryšys su klientais – interaktyvus bendravimas atsakant į užklausas, dominančius klausimus. Pasiekiamas maksimalus informavimo lygis.


Kiekvienas ieškantis baldų, detalių namų apstatymui ar tiesiog atnaujinimui, ras daugybę variantų, iš kurių tikrai išsirinks tai, ko nori. Siūlantys prekes galės efektyviai reklamuoti produkciją, pasieks tikslinę pirkėjų grupę. Naudojantis tinklapio teikiamomis paslaugomis, Baldukatalogas.lt – puikus sprendimas tiek pirkėjams, tiek pardavėjams, norintiems kokybės bei patogumo.