Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Cerruti Baleri svetainės baldai

2016-12-20 :: Cerruti Baleri svetainės baldai

Cerruti Baleri svetainės baldų komplektas

Jei namuose mėgstate pramogauti arba jei turite didelę svetainę, labai svarbu turėti ir baldus, galinčius sukurti bent minimalią prabangą bei suteikti komforto. Stilingi, patogūs baldai yra gražūs pažvelgti ir puikūs norintiems pailsėti. Vienas puikiausių svetainės baldų pavyzdžių – tai Cerruti Baleri lengvai modifikuojamų baldų komplektas-sistema. Sukurti dizainerio Ariko Levy, baldai tobulai tinka moderniuose namuose bei tiems, kurie ieško šio to neįprasto. Sofutės gaminamos skirtingo aukščio –vienosskirtos verslo pažintims užmegzti, tuo tarpu kitos – įprastam naudojimui. Taigi baldus įmnaoma priderinti ne tik namuose, bet ir komercinėse patalpose, biuruose. Ši puiki universalių baldų sistema reprezentuoja nuosaikų stilių, komfortą, kokybę ir lankstumą. Atskiri, lengvai perstumdomi baldo elementai suteikia didesnę laisvę ir leidžia svetainę kaskart apstatyti truputį kitaip.

Pilną Cerruti Baleri baldų komplektą sudaro šie elementai: minkštas kampas, kušetė su vienu porankiu, pufas, foteliai ir 2-jų arba 3-jų vietų sofos su pagalvėlėmis. Jei turite daug erdvės, kurioje paprasta sofa tiesiog paskęsta, šis baldų komplektas – geras sprendimas norint užpildyti tuščias namų kerteles. Baldų pagalvėlės ir apdaila pagamintos iš įvairaus tankio poliuretano putų. Taip pat galima rinktis įvairių medžiagų apmušalus, pagamintus iš odos, sintetinių medžiagų arba originalius gamintojo apmušalus. Baldų apmušalai gaminami ne tik vienspalviai, bet ir iš dviejų giminingų spalvų: jos viena kitą papildo, geriau padeda atskleisti unikalią baldų formą ir sukuria intymesnę atmosferą.

Tai komplektas, tobulai tinkantis universaliam interjerui. Jei ieškote baldų, kurie patenkintų jūsų poreikius arba  norite užpildyti tuščias, nuobodžias erdves, savo namams ieškokite kažko panašaus. Toks komplektas gyvenamajai erdvei ne tik suteiks efektingumo – balduose paslėpsite daug daiktų ir susodinsite dar daugiau žmonių.

 

 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį