Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Sofa Darwin

2016-07-12 :: Sofa Darwin

Šiuolaikinis rafinuotumas: „Darwin“ sofa iš įmonės „Flex"

Ar norėtumėte savo namų interjerui suteikti naujų spalvų? O galbūt ketinate mesti sau iššūkį ir radikaliai pakeisti nuomonę apie svajonių baldus? Įsigykite įmonės „Flex“ sukurtą sofą, gavusią garsiojo išradėjo Darvino vardą. Išskirtinio dizaino baldas su patogiu giliu pliušo sėdimuoju paviršiumisužavės visus, užsisakančius pasisvečiuoti į jūsų namus. Dizaineris Carlas Colombo  siekė sukurti patogų ir stilingą baldą. Net ir visą dieną praleidę ant sofos jausitės patogiai ir komfortiškai.

Jūsų namai – jūsų tvirtovė, kuri negali egzistuoti be jaukios patogios sofos. Tai vieta, kur prisėdate pailsėti po įtemptos darbo dienos ar susirangote žiūrėdami savo mėgstamiausią TV programą. „Arflex“ gamintojas sukūrė būtent tai, ko taip seniai ieškojote. Už baldo ergonomiškumą ir patogumą iš dalies atsakingos ir pagalvėlės, kurios prikimštos plunksnų. Grakščių formų sofos atlošas ir porankiai žadina laisvės ir lengvumo pojūčius. Pati „Darwin“ sofa gana tvirta sudėta: metalinės konstrukcijos padengtos storu putų poliuretano sluoksniu.

Taip pat sofoje sudėtos elastingos juostos, sukuriančios spyruokliuojantį efektą. Siekiant įvairovės ir norint patenkinti vartotojų poreikius, sofa gaminama kelių ryškių spalvų. Sofos apmušalai pilnai nuimami, žinoma, išskyrus odinę baldo versiją. Visą „Darwin“ komplektą sudaro dvivietė ir trivietė sofos, fotelis ir pufas. Komplektas puikiai tinka didelėms šeimoms ir tiems žmonėms, kurie mėgsta pramogauti ir nuolat yra apsupti draugų. 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį