Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Kodėl verta rinktis medinius baldus?

2016-11-28 :: Kodėl verta rinktis medinius baldus?

Mediniai baldai visuomet buvo tarp populiariausiųjų. Žmonėms labiausiai patinka tokių baldų išvaizda. Aprašysime kelis dalykus, dėl kurių medinius baldus tikrai verta įsigyti. Įsitikinkite medinukų privalumais.

Natūralus ilgaamžiškumas. Mediniai baldai yra gerokai brangesni nei pagaminti iš kitų medžiagų. Taip yra dėl to, kad mediena – natūrali ilgaamžė žaliava, atspari bet kokioms oro sąlygoms ir temperatūrų svyravivams.

Pigus išlaikymas ir paprasta priežiūra. Paprastai medienos baldams neprireikia jokių didesnių investicijų, išskyrus, žinoma, nedidelį remontą, kurį daryti prisieina kartą per kelerius metus. Tam tikrų rūšių impregnuotą medieną valyti reikia su šiltu muiluotu vandeniu.

Kaina. Medinių baldų gamintojai ir tiekėjai siūlo rinktis kelių tipų gaminius, kurie skiriasi savo kaina. Galite rinktis baldus, kurie visiškai atitinka jūsų pajamas ir planuojamas mediniams baldams įsigyti išlaidas.

Baldų modeliai ir dizainas. Daugelis baldų dizainerių medieną tiesiog įsimylėję. Todėl baldų salonuose galite rasti visą galybę skirtingų modelių ir skirtingo dizaino medinių baldų: nuo klasikinių iki modernių ir itin aštraus stiliaus. Be to, išsirinksite baldų komplektą ne tik namams, bet ir sodui.

Išvaizda. Labiausiai medinius baldus įsigyti verta dėl jų unikalios išvaizdos. Puiki medienos tekstūra, natūralios apdailai skirtos medžiagos padeda išreikšti natūralų grožį. Tai stulbinantis meistriškumas!

Taigi pateikėme kelis „už“: nebėra priežasčių, kodėl turėtumėte nemėgti medinių baldų. Jie atitinka šiuolaikinių žmonių poreikius, yra be galo estetiški ir įspūdingi.

 

 

 

 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį