Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.„Verner Panton“ kėdė

2016-11-30 :: „Verner Panton“ kėdė

Nuostabi šiuolaikška kėdė sukurta Danijos baldų gamintojo „Verpan“. Visa šių baldų kolekcija pavadinta „Vernerio Pantono sistema 1-2-3“. Pirmoji šios kolekcijos kėdė , o gal tiksliau – jos eskizas, pasirodė dar 1973 metais. Visai neseniai eskizai iš archyvo buvo prikelti naujam gyvenimui ir virto įspūdingais baldais. Šią kolekciją visai pagrįstai galime vadinti patobulinta arba perdaryta klasikinio dizaino „Panton“ kėdės versija. Sparčiai kintant baldų gamybos tendencijoms, madoms, galų gale – ir medžiagoms, audiniams, viskas negalėjo likti kaip buvo sumanyta iš pradžių, prieš 4 dešimtmečius. Kuriant stebėtinai patogias kėdes, šiandien naudojamos kur kas modernesnės ir aukštesnės kokybės medžiagos.

Baldo dizainas –labai modernus ir organiškas. Linkiai, išvagoję baldo paviršių, tarsi atkartoja kūno linijas, suteikia patogumo ir leidžia visiškai atsipalaiduoti, pamiršus viską aplink. Ypatingos išvaizdos kėdės lengvai prikausto dėmesį, nesvarbu, kiek jų, kur ir kaip besustatytumėte. Iš klasikinės „Panton“ kėdės atgimęs baldas tinka bet kokio šiuolaikinio stiliaus ar labiau tradicinėje, klasikos įkvėpto interjero aplinkoje. Tai dėl elegantiškai subtilios formos ir maloniai besižiūrinčio natūralumo. Baldas tinka svetainėje, kamputyje, kuriame įprastai skaitote, visur, kur jums reikia patogios, intymios atmosferos – tiek biure, tiek studijoje, tiek ir miegamajame. „Panton“ kėdės lengvai suderinamos su kitais baldais –nesvarbu, ar norite, kad kėdė taptų akcentu, ar įsilietų į darnią kambario visumą. Klasikinės formos kėdę laiko tvirtas metalinis pagrindas.

Galbūt po šios kėdės pasirodymo bus sukurta ir daugiau analogiškai dailių ir funkcionalių baldų? Metas atnaujinti savo interjerą: tikime, kad toks baldas drąsiai galėtų užimti jūsų mėgstamiausio baldo, be kurio negalite išsiversti, titulą. Tai tikras komforto sinonimas.

 

 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį