Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.VIRGOLA kėdė

2016-12-02 :: VIRGOLA kėdė

Pagarbos vertas baldas: VIRGOLA kėdė iš įmonės ARFLEX

Suteikite kambariui netikėto stilingumo ir patogumo: rinkitės „Virgola“ kėdę iš įmonės „Arflex“ . Modernus baldo dizainas ir šiluma rafinuotumo suteiks bet kokiems namams. Kėdė dizainerio Yaakovo Kaufmano suprojektuota dar 1991 metais. Iki pat šių dienų ji – labiausiai perkamų baldų sąrašuose. Iš paprastų kėdžių baldą „Virgola“ išskiria neįprasta, sunkiai nusakoma forma. Įspūdinga kėdė, nesvarbu, kur bestovėtų, visuomet atsiduria svečių dėmesio centre.

Šios kėdės karkasas pagamintas iš metalo, kamšalas – putų poliuretano, kuris apvilktas įvairių spalvų medžiaga. Apmušalai gali būti pagaminti ne tik iš medžiagos, bet ir iš odos, alkantaros (dirbtinio pluošto medžiagos, skirtos paviršiams aptraukti) ir iš kitų rūšių audinių. Medžiaginius apmušalus (žinoma, odinių – ne) galima nuimti ir išskalbti. „Virgolos“ viduje sudėtos sutvirtintos elastinės juostos, dėl kurių baldas šiek tiek spyruokliuoja. Kėdės kojos pagamintos iš dažyto plieno.

 

Įsigijus „Virgola“ kėdę, ji tampa svetainės kambario traukos centru ir pagrindiniu akcentu. Jei kambarys ir jame stovintys baldai – vienodų neišraiškingų spalvų, ši kėdė akimirksniu pagyvina spalvinę gamą. Ultra modernaus stiliaus ir nedidelių gabaritų baldas puikiai atrodo tiek prabangiuose namuose, tiek ir miniatiūriniuose butuose. Iš šono „Virgola“ kiek panaši į sraigės kiautą, o iš priekio – į paprastą fotelį. 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį