Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Sofa Yuva

2016-12-12 :: Sofa Yuva

Prabangus ir patogus stilius: „Yuva“ sofa iš įmonės „DePadova“

Jei norite akcentuoti svetainės kambario grožį, įsigykite „Yuva“ sofą iš įmonės „DePadova“. Tai baldas su minkštomis, užapvalintomis linijomis, o sofos dizainą įkvėpė troškimas grįžti prie paprastumo pagrindų. Sofos dalys – tai prie pagrindo pritvirtintos pagalvėlės, drauge suformuojančios ir porankius bei atlošą. Iš tų pačių pagalvėlių suformuotos ir sėdimos vietos. Taigi galima teigti, kad pagrindiniai sofos elementai yra įvairių dydžių ir formų pagalvėlės. Suapvalinti baldo kampai dar labiau pabrėžia jo minkštumą, todėl sofa tobulai tinka prie neformalaus šiuolaikiško interjero. „Yuva“ sofa atrodo neįtikėtinai ir išskirtinai būtent dėl netaisyklingos sėdimosios dalies ir atlošo.

Jei mėgstate sofas su pagalvėlėmis, jums tikrai patiks ir „Yuva“. Taip pat įsigijusieji baldą gauna pavienių pagalvėlių, kad sėdėjimas taptų dar malonesnis. Lovos konstrukcija pagaminta iš plieno, tuo tarpu jos viduje įtvirtinti elastingi diržai. Sėdimosios vietos ir pagalvėlės prikimštos kintamo tankio poliuretano putų ir padengtos poliesterio danga. Minkštas, labai tvirtas pagrindas suteikia visišką komfortą net ir tuo atveju, kai ant sofos sėdima valandų valandas. Sofa gaminama su pelenų atspalvio ąžuolinėmis kojelėmis ar satino apdailos aliuminio kojelėmis su reguliuojamo aukščio plastikiniais antgaliais.  Nuimamo apdangalo dėka ši sofa idealiai tinka tiems, kurie mėgsta keisti svetainės interjerą ir nuolatkuria skirtingas kambario įvaizdžio versijas. Galima įsigyti oranžinės, pilkos arba kreminės spalvos sofą.

„Yuva“ sofa gaminama įvairių dydžių, tad ji idealiai tinka tiek mažiems, tiek ir dideliems kambariams. Jei jūsų šeima svetainėje mėgsta atsipalaiduoti, ilsėtis ar skaityti, įsigykite šį baldą – tegul laisvalaikis namuose tampa dar malonesnis.

 

 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį