Baldų gamyba

pagal individualius užsakymus

Tel.: +370 621 39098
 info@baldukatalogas.lt
______________

Dirbame visoje Lietuvoje!

Iškvieskite vadybininką

į namus bet kuriuo Jums

patogiu metu.Lova TOSCA

2016-12-13 :: Lova TOSCA

Laiko nepaisantis stilius: Lova „Tosca“ iš įmonės „Verardo“

Tendencijos ir mados ateina ir išeina akimirksniu. Tikra tiesa, kad ilgalaikis pasiekimas dizaino srityje – tai sukurti kažką, kas išlaikys pakilimus ir atoslūgius, kas įsitvirtins kaip klasikinis gaminys, kuris atsparus laiko išbandymams. Kaip maža juoda suknelė, klasikinis automobilis ar Paryžius naktį – kai kurie dalykai niekad nepraras savo žavesio, kad ir kiek laiko praeitų. Lova „Tosca“ iš įmonės „Verardo“ į baldų istoriją įėjo panašiai kaip ir juoda kokteilinė suknelė į mados istoriją. Nemarus baldas geba įgyvendinti žmogaus siekius.

Apimanti keturių dešimtmečių istoriją, „Tosca“ dvigulė lova vis dar yra tokia pat estetiškai šviežia kaip ir tą dieną, kai ji pirmą kartą „Verardo“ dizainerių buvo pristatyta visuomenei. Stiliaus sėkmė daugiausia slypi paprastose linijose ir dėl juntamo kompetentingų architektų įsikišimo. Lygi, šiek tiek iškilusi platforma paliesta rytų asketiškumo, tačiau žvelgiant į lenktą galvūgalį sudaromas minkštumo ir lengvumo įspūdis.

Papildomi lovoje sumontuoti skersiniai užtikrina išskirtinę miego kokybę, kuri priklauso tiems, kurie ant šios lovos praleidžia nesuskaičiuojamą daugybę naktų. „Tosca“ lova populiari buvo dešimtmečiais, tačiau šiuolaikiniai žmonės gali pratęsti šią stilingo komforto tradiciją. Taigi miegamąjį pats metas puošti baldais, kurie niekada neišeina iš mados.

 

 

Straipsnio nuotraukos

Įvertinkite straipsnį